Rockstar’ın Sızıntılar Yüzünden Mahkemeye Kadar Gittiği GTA 6’ya Ait Bir Oynanış Videosu Daha Sızdırıldı

2013 yılında tanıttığı GTA 5 oyunu ile daha çok ünlenen Rockstar Games, birçok oyuncunun hayranlığını kazandı. Ancak yaklaşık bir sene önce GTA 5’e resmî desteğini kesen Rockstar Games, bir süredir GTA 6 için kolları sıvamış durumda.

“GTAVIAR” isimli bir X kullanıcısı, GTA 6’ya dair bir oynanış videosu sızdırdı. Oyunun grafiklerine dair pek çok detay barındıran videoda, Lucia isimli kadın karakteri net bir şekilde görebiliyoruz. Ancak videonun kalitesi çok yüksek olmadığı için grafiklere dair teknik detaylar pek net görülemiyor.

GTA 6’ya ait sızdırılan oynanış videosu:

“GTA 6 son sürümden önceki sızıntı.

6 gün.”

Sızıntının yer aldığı gönderide “6 gün” vurgusu yapılıyor. 6 gün sonra oyun ile ilgili neyle karşılacağız, pek bilinmiyor ama oyunun final görüntüleri ile karşılaşmamız muhtemel. 

Eminiz ki pek çok oyunsever, oyunun yayımlanma tarihini öğrenmeden önce bu sızıntıları gördüklerinde bile heyecanlanıyordur. Çünkü uzun bir süredir hakkında çok şey yazılıp çizilen GTA 6’nın yayımlanmasını biraz daha bekleyeceğiz. 2024 yılının ilk çeyreğinde yayımlanacağı düşünülen GTA 6, beklendiği üzere Vice City’de geçecek. 

GTA 6 ile ilgili ilginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x