Onedio Çalışanları’nın Almak İsteyip Bir Türlü Alamadığı Elektronik Ürünler

Onedio çalışanlarına ‘Almayı çok istediğiniz fakat alamadığınız teknolojik ürün nedir?’ diye sorduk. Aldığımız cevaplardaki 8 ürünü belki siz alıp deneyimlerinizi bizimle paylaşırsınız diye Amazon ve Hepsiburada’dan satın alabileceğiniz şekilde derledik. Bu ürünler sizin de hayatınızı kolaylaştıracak.

İşte o ürünler?

Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.

‘Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir’

Cemil abi Cennet Mahallesi izlemek için projeksiyon istiyormuş ancak fakir olduğu için alamıyormuş.

Dev ekranda Cennet Mahallesi izlemek isterseniz ve bütçeniz yetiyorsa Samsung Freestyle 2. nesil projeksiyon cihazı, full hd, 360 derece ses, 5 watt hoparlör ve otomatik kurulumu mevcut ürünün linki burada.

Mükerrem’in Katyası olacak robot süpürge, indirime girer mi?

Mükerrem’in parası yetmediği için alamadığı Roborock Q7 Max Beyaz Akıllı Robot Süpürge çift temizleme gücüyle tek başına vakumlamanın kaçırabileceği ince kirleri yakalamak için aynı anda süpürün ve paspaslayın. Linki burada.

Pelin’in arkasından dedikodusunu yapanlar rahat rahat konuşabilirsiniz çünkü dinleme cihazı alacak parası yok

Arkanızdan dönen dolapları öğrenmek isterseniz Sinyal Dedektörü, 10 kanal kaydedici dedektör, taşınabilir dinleme cihazı bulucu ve lityum pilli dinleme cihazı linki burada.

Kullanırken dikkatli olun yakalanmayın?

Başak ablanın o çok istediği fakat mutfağında yer olmadığı için alamadığı mikser

Sizin paranız ve mutfakta yeriniz varsa Arzum AR1143-S Crust Mix Neo Stand Mikser. 1400W Motor gücü ile istenen karışımı en kısa sürede hazırlar, işlerinizi kolaylaştırabilir. Linke buradan ulaşabilirsiniz.

Ege ve Serenay’ın evlerinin pisliğinden kurtulmaları için acil almaları gereken Dyson süpürge

Sizlerde evinizin pisliğinden şikayetçiyseniz Dyson Gen5detect Kablosuz Süpürge. Dyson’ın en güçlü, HEPA filtreli kablosuz süpürgesi. 2 kat daha fazla görünmeyen tozu açığa çıkarır. Linkini buraya bırakıyoruz.

Metehan gibi suyun altında kan basıncınızı ölçmek ister misiniz?

Her işinizi görecek bir akıllı saate ihtiyacınız varsa, Apple Watch Ultra 2 GPS sağlam titanyum kasa akıllı saat fitness takibi, hassas GPS, eylem düğmesi, ve ekstra uzun pil ömrüne sahip. Linkini burada bulabilirsiniz.

Siz de Sude gibi yeni çıkan telefon modellerini takip edemiyorsanız biz söyleyelim Iphone 15 çıktı.

Bende iphone 14 var ama ‘yenisi çıktıysa onu almalıyım’ diyorsanız iPhone 15 256 GB, ekran boyutu 6,1 inç, RAM kapasitesi 6 GB RAM, kamera çözünürlüğü 48 MP + 12 MP linki burada.

Düzleştirecek saçlarınız varsa Dyson saç düzleştirici sizler için

Ali İhsanın çeyizi için istediği Dyson Corrale Saç Düzleştirici. Geliştirilmiş şekillendirme, azaltılmış ısı kullanımı ve kablosuz özelliğiyle farklı saç stilleri oluşturmak için tasarlanmıştır. Linkini bırakıyoruz.

Videoya buradan ulaşabilirsiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x