İstanbul’da dehşet! Telefon mağazasına 3 gün arayla silahlı saldırı

Olay, geçtiğimiz pazar günü saat 20.45 sıralarında Kağıthane Merkez Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, işlek bir cadde üzerinde olan telefon mağazasının sahibi Serkan Ünlü ve Sinem Ünlü, iş yerini kapattıktan sonra ayrıldı.

Ardından mağaza önüne gelen şapkalı iki şahıstan biri, dükkanın camına silahla bir şarjör boşalttı. Olayın ardından şahıslar kaçarken, kurşun yağdırılan dükkanın camı delik deşik oldu. Saldırı esnasında şahsın görüntülü görüşme yapması dikkat çekti.

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME YAPARKEN SİLAHLI SALDIRI

Saldırı anları kameralara anbean yansıdı. Olayın ardından polis ekipleri inceleme yaparak, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. Bu süreçte iş yeri sahipleri delik deşik olan camı değiştirtti. Aradan 3 gün geçtikten sonra saat 04.30 sıralarında yeniden iş yerine gelen şapkalı saldırgan, bir süre bekledikten sonra yine iş yerinin camına kurşun yağdırdı. Saldırı anı ise kameralara yansıdı. Delik deşik olan camı gören komşu esnaf, iş yeri sahiplerine haber verdi.

CAMI DEĞİŞTİRDİKTEN 3 GÜN SONRA YİNE SALDIRDILAR

Neye uğradığını şaşıran Serkan ve Sinem Ünlü çifti, polise ihbarda bulundu. Ekiplerin incelemesi sonrasında derinleştirilen çalışmalarda saldırganın kimliği tespit edildi. Saldırganı yakalamak için çalışmalar sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x