Yatırım Şirketi, Türklerin Favori Altcoin’inden Torbalarca Aldı!

Piyasa yapıcı ve yatırım şirketi DWF Labs, dünyada ve Türkiye’de popüler bir altcoin projesine 20 milyon dolarlık yatırım yaptı. Yatırım haberiyle fiyatlarda çift haneli yükseliş meydana geldi.

DWF Labs, bu DeFi altcoin projesine 20 milyon dolar harcadı

Yatırım şirketi DWF Labs, on-chain likidite ve türev alım satım protokolü Synthetix’e 20 milyon dolarlık yatırım yapıyor. Şirket, Synthetix Hazine Konseyi’nin Pazartesi günü e-posta yoluyla duyurduğuna göre, 16 Mart’ta 15 milyon dolar değerinde Synthetix’e (SNX) satın aldı ve ardından 5 milyon dolarlık bir satın alma daha yapılacak.

Synthetix’in kaldıraçlı işlemleri, protokolün işlem hacmini önemli ölçüde artırmak amacıyla DWF Labs’ın hacmine entegre edilecek. Ethereum tabanlı Synthetix, kullanıcıların altın ve hisse senetleri gibi gerçek dünya varlıklarının değerini izleyen sentetik varlıkları mümkün kılan bir Blockchain protokolüdür. Yatırım haberi SNX’i trendlere ulaştırdı.

Synthetix (SNX) fiyatı duyurunun ardından %15’in üzerinde değer kazandı

Karşılaştırma için, Bitcoin ve Ethereum, aynı saatlerde %5’in üzerinde yeşilde işlem görüyor. SNX fiyatı bugün piyasa genelinden bağımsız bir ralli gerçekleştirdi ve son 24 saatte göre %8 kazançla işlem görüyor. Günün çift haneli rallisi fiyatı %15 yükselterek 3.19 bölgesini test etmesine yardımcı oldu. SNX şimdilik hafif bir düzeltmeyle 3.130 dolardan işlem görüyor.

ORBS token yükseliyor

DWF Labs’ın yatırımı, Blockchain altyapı sağlayıcısının Orbs Network’ün yerel token’ı ORBS’nin 10 milyon dolarlık satın alımının ardından bir haftadan kısa bir süre sonra geldi. Altcoin, son yedi günde %14,5’lik bir büyüme kaydetti.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere haftanın önemli gelişmeleri arasında Oyun Geliştiricileri Konferansı yer alıyor.

DWF Labs hakkında

DWF Labs, Token listeleme ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra Web3 şirketleri için Piyasa Yapıcılığı, ikincil piyasa yatırımları, erken aşama yatırımlar ve tezgah üstü (OTC) ticaret hizmetleri sağlar. DWF Labs, 40’tan fazla borsada spot ve türev alım satımı yapan, dünyanın en iyi kripto para tüccarlarından biri olan Digital Wave Finance’in (DWF) bir parçasıdır. DWF Labs’ın Asya bölge merkezi Singapur’dadır. Ayrıca Dubai, Çin ve Hong Kong’da ofisleri bulunmaktadır.

Aynı zamanda bir piyasa yapıcı olan DWF, müşterilerine yenilikçi çözümler ve hizmetler sunarak, kripto para alanındaki fırsatları keşfetmelerine yardımcı olur. Ayrıca, kripto para yatırımcıları için danışmanlık hizmetleri sunar ve araştırma ekibi ile kripto para ve Blockchain teknolojileri hakkında güncel raporlar paylaşır.

Piyasa oluşturmada, DWF Labs günde 800’den fazla işlem çiftinde işlem yapar ve ticaret algoritmaları dünya çapında 40’tan fazla borsada destekleniyor. Yönettiği token’ler bu nedenle kriptoda işlem gören hacmin %99’unu kapsayacak şekilde listelenebilir. DFW Labs, Binance, FTX, ByBit, KuCoin, OKX, Gate, Crypto.com, Huobi ve daha fazlası gibi önemli borsalarla işbirliği yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir