Metamask Eklentisi, NFT Görünümünü Destekleyecek!

Kripto endüstrisinin önde gelen cüzdan sistemlerinden Metamask’in yeni sürümünün NFT görünümünü destekleyeceği duyuruldu.

Metamask‘in 10.28 sürümüne geçmesiyle birlikte, birçok yenilik ve gelişme duyuruldu. Yeni sürümüne dair açıklanan bilgilerde özellikle de NFT görünümünü destekleyecek olması, sektörde büyük ilgi yarattı. Gelecek güncellemeyle birlikte 3. bir sekmenin görüleceği ifade edildi. Ayrıca kullanıcı arayüzünün mobil uygulamaya benzediği ve bu uygulamanın içinde NFT‘nizi otomatik olarak algılayıp, etkinleştirmeye yarayan sistemler olduğu belirtildi.

Yeni Güncellemeye Ait Bilgiler Paylaşıldı

Özel NFT Sekmesi ile kullanıcıların cüzdandaki NFT‘lerini hızlı bir şekilde görüntülemesine ve yönetmesine olanak tanıyan bir NFT sekmesi içeridiği belirtildi. Ayrıca ERC-721 NFT hizmeti ile kullanıcıların artık ERC-721 NFT’leri harici platformlara veya akıllı sözleşmelere gerek kalmadan aktarabileceği ifade edildi.

NFT Autodiscover sayesinde cüzdandaki tüm ERC-721 ve ERC-1155 tokenlerini gösterecektir. Kullanıcılar daha önce NFT’lerini aktarmak için OpenSea gibi platformları kullanmak veya karmaşık akıllı sözleşmelerle iletişim kurmak zorunda kalıyordu. Metamask’in duyurmuş olduğu yeni yükseltme, kullanıcıların NFT‘leri MetaMask tarayıcı eklentisi aracılığıyla doğrudan deftere veya bir arkadaşa göndermelerini sağlayarak bu endişeleri ortadan kaldıracağını vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir