Kısmetse Olur Yarışmacısı Melis’in Çalkantılı Aşk Hayatından, Alt Kirpik Kesme Akımına:Haftalık TikTok Gündemi

Her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden farklı videolar TikTok gündeminde yerini aldı. Depremzedelerle dalga geçip tepki toplayan kullanıcıdan, klozet kapağını bulaşık makinesinde yıkayan kadına kadar… Hızlandırılmış TikTok turuyla tüm konulara 5 dakikada hakim olmanı sağlıyoruz. İşte bu haftanın ses getiren TikTok olayları.

1- TikTok’ta paylaşım yapan bir kişi, depremzedelerle dalga geçtiği ve depremzedelere hakaret ettiği videosu ile tepki çekti.

?

2- Kısmetse Olur ile tanıdığımız Melis Buse Betkayan, evli ve üç çocuk babası TikTok fenomeni Reşit Bozdağ ile birliktelik yaşamasıyla gündeme bomba gibi düştü.

?

3- TikTok’ta Alison Koroly adlı bir sosyal medya kullanıcısının, klozet kapağını bulaşık makinesinde yıkadığı anlar tepki çekti.

?

4- TikTok’un son trendlerinden olan alt kirpik keserek göz şeklini değiştirme akımı, sosyal medya kullanıcıları tarafından çok konuşuldu.

5- TikTok’ta sosyal medya için video içeriği üreten bir çiftin aralarında geçen diyalog tartışma yarattı.

?

6- Granny Guns olarak bilinen 65 yaşındaki kadın, TikTok’ta viral olan videosunda ağırlık çalışmayı ve kurabiye yapmayı sevdiğini belirtti.

?

7- Yaptığı yemek videolarını TikTok’ta paylaşarak binlerce takipçiye ulaşan Yulafsu isimli kullanıcının videoları çok konuşuldu.

?

8- TikTok’ta yaptığı tariflerle hepimizin gönlüne taht kuran nam-ı diğer Halilişko’nun annesi Ayşe Yıldız, bu kez de İzmir Bomba tarifiyle gündeme geldi.

?

9- Bir TikTok kullanıcısı, erkek arkadaşının her zaman yaptığı ama daha önce hiç sağlıklı bir ilişki yaşamadığı için ilk başlarda tuhaf karşıladığı şeyleri videosunda paylaştı.

?

10- Bir fizyoterapist, yıllara meydan okumanız için herkesin her gün yapması gereken dört basit hareketi TikTok videosunda açıkladı.

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir